Joosam html5/flash player hapert

PHP, HTML, Joomla, WordPress, etc..
Gesloten
vinodsuresh

Joosam html5/flash player hapert

Ongelezen bericht door vinodsuresh »

Beste wout of andere leden met kennis.

Ik werk al een tijdje met sam broadcaster en heb voorheen een joomla website met joosam laten draaien voor radio zaanstad. hier draaide ik op joomla 1.7 en alles liep vlekkeloos ook de player.

Nu ben ik lokaal een radio website aan het bouwen met de zelfde modules.
echter gebruik ik nu joomla versie: Joomla! 2.5.8 Stable [ Ember ] 8-November-2012 14:00 GMT

Ondanks dat de website lokaal draait en de sam op de zelfde pc draait gaat de joosam flash player bij de overgang naar de volgende track happeren. de player blijft net zo lang happeren tot je hem ververst en opnieuw op play drukt.

Als ik de stream op wmp,winamp of itunes speel gaat het helemaal goed zonder haperen en/of bufferen.
Aangezien alles lokkal op 1 pc draait is er geen upload probleem. daarnaast geeft sam op zijn encoder ook geen problemen aan.

Kan dit probleem aan joomla liggen ? Zo ja hoe kan ik dit aanpakken zonder te downgraden.
Ligt dit probleem aan joosam flash player ? zo ja. Waar gaat

Alvast bedankt voor jullie hulp

Vriendelijke groet Vinod
pergo

Re: Joosam html5/flash player hapert

Ongelezen bericht door pergo »

Hi,

zou eens eens kijken naar je processen denk dat hij bij plaat wissel op 100% staat en dat het daar mis gaat
vinodsuresh

Re: Joosam html5/flash player hapert(opgelost)

Ongelezen bericht door vinodsuresh »

Hartijk dank voor uw reactie maar dat was het probleem niet. Mijn pc is een i7 quad core. al run ik vier sam broadcasters mijn processor komt niet boven de 10 procent.

Maar ik heb het probleem gevonden wat mijn flash player liet haperen.

Bij de encoder stond allow script in stream ingeschakeld. hier kan de flash player niet mee overweg. met als gevolg dat de flash player begint te bufferen en/of te happeren.

Dus heb je dit probleem ook kijk even naar het bovenstaande
Gesloten
  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Reacties
    Weergaves
    Laatste bericht